sommelier moravy

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

sommelier moravy

23. 11. 2022 v 14:00 24. 11. 2022 v 17:30

Už po deváté jsme pro vás v Asociaci sommelierů ČR připravili klání o titul SOMMELIER MORAVY. Jde o jedinou soutěž zaměřenou pouze na znalosti o vínech, vinařstvích a vinohradnictvích z Moravy a Čech. Testovat se samozřejmě budou i sommelierské dovednosti. Přihlásit se můžete do 18. listopadu ve dvou kategoriích: Junior (do 21 let) a Profesionál (všichni starší). Soutěžit se bude ve dnech 23. a 24. listopadu 2022 v THAYA VINAŘSTVÍ v Havraníkách.

🏆 CO VÁM SOUTĚŽ DÁ?
Účast a případné umístění v soutěži se budou skvěle vyjímat ve vašem portfoliu, pomohou vám nastartovat a posunout sommelierskou kariéru, představit sebe a svou práci odborníkům, získat nové zkušenosti a znalosti i stát se součástí komunity zapálených soutěživých sommelierských kolegů.V juniorské kategorii zabojují studenti a absolventi škol zaměřených na gastronomii, hotelnictví a turismus a s nimi ti, kterým je do 21 let a v gastru pracují. Starší aktivní sommelieři se představí mezi profesionály. Soutěžící a pedagogy čeká exkurze v nových prostorách vinařství THAYA včetně degustace či seminář o cestě k sommelierství s Jakubem Přibylem, čtvrtým nejlepším sommelierem Evropy z roku 2021 a čtyřnásobným mistrem České republiky. Program bude nabitý!

❗️Odkazy, co se vám budou hodit:
www.sommeliermoravy.cz

‼️ PŘIPOMÍNÁME DALŠÍ AKCE V RÁMCI SOUTĚŽE:
🟢 23. 11. 2022 od 16:00 Minikurz sommelierství pro 1. a 2. ročníky či studenty se zájmem soutěžit. Pro žáky budou připravená sommelierská cvičení a spousta motivace na příští rok.

🟢 23. 11. 2022 od 20:30 Exkluzivní řízená degustace vín Apri z vinařství THAYA. Cena degustace je 500 Kč a je potřeba rezervovat si místo na e-mailu: info@sommeliermoravy.cz.

Pomyslná rukavice do sommelierského ringu je hozená, těšíme se na setkání!

S pozdravemMgr. František Koudela
Viceprezident Asociace sommelierů ČR
Ředitel soutěže Sommelier Moravy
tel.: +420 737 815 402 e-mail: reditel@sommeliermoravy.cz

Akce se koná s podporou Vinařského fondu.

en_GBEN